Неділя, 19.08.2018, 22:03
Вітаю Вас Гість | RSS

Великоборовицька ЗОШ І - ІІІ ступенів

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Наші досягнення

,

 

Момотюк Юлія

Призер ІІ етапу МАН

ІІ місце у відділенні

« Історія України»

Секція «Історичне краєзнавство»

Науковий керівник: Стельмащук Л.О.

2015рік

 

 

 

Вінтоняк Яна

Призер ІІІ етапу

олімпіади з історії

ІІІ місце

Вчитель: Стельмащук Л.О.

2016рік

 

 

Кульбаєва Іванна

Призер ІІІ етапу

олімпіади з біології

ІІІ місце

Вчитель: Кондратюк Т.М.

2016рік

Момотюк Юлія

Призер ІІІ етапу

ІІІ місце

Олімпіади з біології

Вчитель: Кондратюк Т.М.

2016рік

 

 

Подтабачний Назар

Призер ІІ етапу МАН

ІІ місце у відділенні

« Біологія»

Секція «Зоологія, ботаніка»

Науковий керівник: Кондратюк Т.М.

2016рік

 

Стельмащук  Дарина

Призер ІІ етапу МАН

ІІ місце у відділенні

« Історія України»

Секція «Історичне краєзнавство»

Науковий керівник: Стельмащук Л.О.

2016рік

 

 

Яцюк Богдана

Призер ІІІ етапу

олімпіади з хімії

ІVмісце

Вчитель: Климчук З.М.

2015рік

 

Призери та переможці районного етапу учнівських олімпіад з базових дисциплін

№ п\п

       Прізвище та ім’я учня

Клас

Предмет

Місце

Призери обласних олімпіад

1

Подтабачний Назар

11

Біологія

Економіка

Екологія

Математика

Фізика

ІІ

ІІ

ІІ

ІІІ

ІІ

 

2

Момотюк Юлія

10

Екологія

Біологія

Географія

Історія

Хімія

І

ІІ

ІІ

ІІ

ІІІ

ІІ

3

Боярчук Лілія

10

Німецька мова

Фізика

ІІІ

ІІІ

 

4

Стельмащук Дарина

9

Біологія

Географія

Історія

ІІ

ІІ

ІІІ

 

5

Корнійчук Інна

9

Хімія

ІІІ

 

6

               Кульбаєва Іванна

8

       Біологія   

Географія

І

ІІ

ІІІ

7

Вінтоняк Яна

8

Історія

І

ІІІ

8

Кучерук Дарина

8

Німецька мова

ІІІ

 

9

Корнійчук Руслан

8

Хімія

ІІ

 

10

Кондратюк Тетяна

7

Укр.мова

Хімія

ІІІ

ІІ

 

11

                Герасимчук Павло

6

Математика

ІІІ

 

Призери ІІ етапу (обласного) Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт Малої Академії Наук                                                         

 

        Прізвище та ім’я учня

 

Клас

Відділення

Секція

Місце

Подтабачний Назар

 

11

Біологія

Зоологія, ботаніка

ІІ

Стельмащук Дарина

9

Історія України

Історичне краєзнавство

ІІ

 

Вхід на сайт
Пошук
Календар
«  Серпень 2018  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031

Copyright MyCorp © 2018
Створити безкоштовний сайт на uCoz